GU5.3 | MR16 | Spot | 5,5 W (AC)
Voor 15:00 besteld morgen in huis
Gratis advies via 0172 - 729 008
Gratis verzendkosten boven de €125
Klanten geven ons een 4.5/5 op Trustpilot
Retourneren binnen 30 dagen
Achteraf betalen met Klarna
Advies nodig?
Twijfel je over de juiste verlichting of heb je een lichtplan nodig?
Wij helpen je met persoonlijk advies en een passende, efficiënte oplossing voor elke ruimte of elk project.
Verlichting Groothandel
📞 0172 – 729 008
✉️
info@verlichtinggroothandel.nl
💬
WhatsApp ons direct
Product Beschrijving
- 5,5 Watt
- 73 Lumen pro Watt
- GU5.3-Anschluss
- 15.000 Stunden Brenndauer
- 2 Jahre Garantie
Produktbeschreibung
Die Verpackung der 3000K ist fehlerhaft, auf dem Aufkleber steht GU10, es sollte aber GU5.3 sein.
Es handelt sich um eine klassische MR16 5,5-Watt SMD-LED-Lampe, geeignet für 12-V-Wechselstrom. Sie ersetzt eine 35-Watt-Halogenlampe.
Zum Dimmen der Lampe benötigen Sie einen 12V TRIAC-Dimmer.
Helle Farbe
Die Lichtfarbe einer LED-Lampe wird in Kelvin angegeben. Je niedriger der Kelvin-Wert, desto wärmer das Licht.
Dieses Produkt ist in folgenden hellen Farben erhältlich:
2700K , geeignet für: Wohnzimmer, Schlafzimmer, Restaurant, Hotel oder Kneipe
3000K , geeignet für: allgemeine Bereiche, Empfangsbereiche, Theken, Umkleideräume oder Grundschulen
4000K , Geeignet für: Klassenzimmer, Büroräume, Ausstellungsräume, Küchen, Friseursalons, Einzelhandel oder Museen
IP-Wert
Dieses Produkt hat die Schutzart IP22, ist also berührungsbeständig und tropfwassergeschützt. Dadurch eignet es sich für alle trockenen Bereiche mit geringer Luftfeuchtigkeit.
Dimmen
Dieses Produkt ist dimmbar, Sie können dieses Produkt direkt an einen geeigneten Dimmer anschließen.
CRI
Dieses Produkt hat einen CRI-Wert von 80Ra, was bedeutet, dass die Farbwiedergabe des Lichts gut ist.
Menge pro Packung: 25 Stück
| Technische Specificaties | |
| Wattage | 5.5W |
| Lumen Efficiëntie | 73lm/W |
| Lichtkleur | 2700K|3000K|4000K |
| CRI | >80Ra |
| Gradenbundel | 60° |
| Voltage | 12V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Afmetingen | |
| Lengte (mm) | 49 |
| Breedte (mm) | 49 |
| Hoogte (mm) | 38 excl pinnetjes |
| Doorsnede (mm) | Ø49 |
| Driver Specificaties | |
| Dimbaar | Ja |
| Garantie bepaling | |
| Garantie | 2 jaar |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Verpakking Informatie | |
| Lengte stuksdoos (mm) | 540 |
| Breedte stuksdoos (mm) | 275 |
| Hoogte stuksdoos (mm) | 155 |
| Lengte omdoos (mm) | 50 |
| Breedte omdoos (mm) | 50 |
| Hoogte omdoos (mm) | 57 |
| Gewicht Omdoos (kg) | 6 |
| Aantal in omdoos | 100 stuks |
| Overige informatie | |
| Keurmerken | LM80 CE |
| Product Kleur | Transparant |
| Materiaal | Glas |
| More | |
| Gewicht | 0 |
Product FAQ's
Bestellingen die op werkdagen vóór 15:00 uur worden geplaatst, worden in de meeste gevallen de volgende werkdag geleverd. De exacte levertijd staat vermeld bij het product.
Ja, natuurlijk. Ons team helpt je graag bij het kiezen van de juiste LED verlichting en elektrische accessoires voor jouw project. Neem contact met ons op via 0172 – 729 008 of info@verlichtinggroothandel.nl.
Ja, wij leveren zowel aan particuliere als zakelijke klanten, waaronder installateurs en bedrijven. Voor grotere aantallen of projecten kun je altijd contact met ons opnemen voor advies.